Nieuws

Esmeralda komt ons team versterken!
Esmeralda komt ons team versterken!
Esmeralda komt ons team versterken!
Gepubliceerd op 30/10/2023

Welkom (terug) Esmeralda! In 2018 stapte ze als stagiaire binnen en nu is ze terug voor een nieuwe uitdaging. Met haar achtergrond in Sportkunde brengt ze een unieke mix van kennis, passie en ervaring naar ons team. Maar het is niet alleen haar studieachtergrond die haar onderscheidt.

Het is haar oprechte vermogen om connecties te leggen en de transformatieve kracht van sport te herkennen:

“Het werk dat de Dirk Kuyt Foundation doet voor een doelgroep die het in mijn ogen ontzettend hard nodig heeft, is bijzonder mooi! Wanneer je op een evenement aanwezig bent en je ziet overal blije gezichten van sportende mensen met een beperking, geeft dat zo’n ontzettend fijn gevoel.”

Ondanks persoonlijke tegenslagen vond ze steun en werd ze één met onze “extra familie”. Nu stapt ze in haar nieuwe rol als relatiebeheerder en projectmedewerker, met een vernieuwde passie om een verschil te maken.

We zijn blij dat je er weer bent Esmeralda, wat een toevoeging voor ons team! 💪